Noc Bojov 1

Noc Bojov 1

19. septembra 2009, od 19.00 hod. Dejiskom noci bojov 1 v roku 2009 bola obec Vavrečka, ktorá zažila bojový sviatok. Noc bojov sa nesie v ponímaní boxerov, kickboxerov, thaiboxerov a samozrejme nechýbajú armwrestléri a kulturisti nielen zo Slovenska ale aj z Maďarska.

ARMWRESTLING: RUSLAN BABIEVA VS. ĽUBOMÍR JAGNEŠÁK

Mega zápas medzi Ruslanom Babajevom z Ukrajiny - brat Snezhany Babajevi, ktorá je manželkou Ľubomíra Jagnešáka, 5 – násobného majstra sveta, najúspešnejší Slovák v Armwrestlingu. Rodinný zápas medzi týmito borcami, sa opakoval z majstrovstiev sveta v Taliansku. Kým Ruslan dominoval aj tento raz na pravú ruku, ľavačka bola v absolútnej dominancií Ľubomíra Jagnešáka

KULTURISTIKA: FRANTIŠEK FEJA, PETER KASAN, ĽUBOŠ KALINA

V prestávkach jednotlivých súbojov sa v ringu v exhibičnom vystúpení predstavili kulturisti z Oravy. Úspešný reprezentant Slovenska, ktorý si už obhájil aj bronzovú priečku na Majstrovstvách Slovenska v kulturistike Ľuboš Kalina z Dolného Kubína. František Feja z Námestova - vicemajster Slovenska so zlatou medailou z medzinárodnej súťaže a domáci organizátor Peter Kasan, ktorý sa pred kariérou “pretláčača“ rukou venoval práve kulturistike, kde bol finalistom na dvoch významných súťažiach v kulturistike grand-prix Trnava a Tatranský pohár.

SÚBOJE K1, KICK BOX, THAJSKÝ BOX :

najúspešnejší slovenský kickboxer Lukáš Body z Popradu - kicbox-er z Oravy Martin Furinda - Martin Navrátil z Liptovského Mikuláša, majster Európy v kickboxe - slovenský šampión v thajskom boxe Lukáš Bley z Bratislavy