Noc Bojov 2

Noc Bojov 2

16. októbra 2010, 19:00 hod Rok 2010 pre noc bojov nadobudol pompéznejší charakter pre výraznejší efekt a kapacitu ľudí sa organizátor rozhodol z Vavrečky presunúť do športovej haly v Rabči. Akcia nadobudla profesionálnejší charakter a gradujúcu atmosféru od publika.

SÚBOJE K1, KICK BOX, THAJSKÝ BOX:

- Kickbox - Veronika Kalousková (Liptovský Mikuláš) a Dominika Brieniková (Dolný Kubín)
- kickbox do 84 kg, Erik Kyseľ (Liptovský Mikuláš) a Volodimir Lavrenchuk (Ukrajina)
- K1 zápas do 71 kg, Peter Petrík (BA) a Yurii Stanko (Ukrajina)
- MMA zápas do 81 kg, Miroslav Ščibran (Žilina) a Ukrajinec Olexiy Maksimchuk
- Kickboxový zápas do 75 kg, Pavol Garaj (Poprad) s Vitaliym Kanchugom (Ukrajina)
- súboj podľa pravidiel K1 nad 91 kg, Tomáš Možný (Košice) a Roderik Jambor (Bratislava)

ARMWRESTLING: ĽUBOMÍR JAGNEŠÁK VS. JÁN GERMANUS

Súboj titanov, dvoch najväčších hviezd armwrestlingu nie len na Slovensku ale aj vo svete sa stretli po prvý krát za jedným stolom práve na noci bojov 2 v športovej hale v Rabči. Zápas medzi Ľubomírom Jagnešákom 5 – násobným majstrom sveta a 14 - násobným majstrom sveta Jánom Germanusom určil, ktorý šampoión kraľoval slovenskému armwrstlingu pre rok 2010. Ľubo vyhral ľavú ruku pomerom 2:1 no v pravačke podľahol svojmu súperovi po ťažkých zápasoch v pomere 2:1.

KULTURISTIKA: FRANTIŠEK FEJA, JAROSLAV HORVÁT

Na rad opäť kulturistika a skvelý Jaro Horváth. Ten dosiahol krásny úspech na Olympia Weekende 2010 a napriek tomu, že od tejto súťaže uplynuli už viac ako 3 týždne, jeho forma bola stále veľmi dobrá a divákov priviedol do varu. Následne s Ferom Fejom pri spoločnom pózovaní divákov zabávali a tí si ich užívali (najmä ženské publikum).

Galéria

Komentáre