POZNÁME DÁTUM A ČAS NOC BOJOV 8

POZNÁME DÁTUM A ČAS NOC BOJOV 8

Organizátori prezradili prvé informácie zo zákulisia úspešnej gala show bojových športov! Zmena dátumu, miesta aj ďalšie bojové umenia ako K1, či thajský box! Opäť sa budete mať na čo tešiť! 

 

 

 

Otázky fanúšikov sa začali valiť z každej strany „kedy bude NOC BOJOV 8“? Pretože predminulé roky o takomto čase bola príprava show v plnom prúde. Tohtoročná akcia sa totiž presúva až na jeseň a po troch uplynulých ročníkoch v ružomberskej Koniarni sa vráti späť na Oravu. Na kvalite však určite neuberie.

 

Oko diváka mohlo na siedmom ročníku vidieť v hexagone zápasy podľa pravidiel MMA a chýbali mu dynamickejšie súboje, ktoré sa odohrávajú prevažne v stoji. Preto sa organizátori rozhodli do programu vrátiť aj zápasy podľa pravidiel K1, či dokonca Thajský box.

 

Organizátori budú účinkujúcich famóznej akcie predstavovať postupne. S istotou môžeme potvrdiť 5 titulových zápasov MMA, kde sa prebojovali len tí najlepší zo Slovenska a a zabojujú o titulový opasok KASprof Security Ligy.. Každopádne sa bude na čo pozerať! O všetkých novinkách vás budeme včas informovať!

Galéria

Komentáre