PO TROCH ROKOCH SA NA NOC BOJOV VRACIA SVETOVÝ ARMWRESTLING

PO TROCH ROKOCH SA NA NOC BOJOV VRACIA SVETOVÝ ARMWRESTLING

 

V pretláčaní rukou je niekoľkonásobnou majsterkou sveta a Európy. Mladá a krásna Slovenska nemá problém zložiť aj chlapa!

 

 

 

 

Rebeka Martinkovičová je sedemnásobná juniorská majsterka sveta a šesťnásobná majsterka Európy v pretláčaní rukou. Po dvoch rokoch poctivého tréningu dosiahla hneď úspech na Majstrovstvách Európy, kde si vybojovala zlatú medailu na pravú ruku a striebro na ľavú. V súčasnosti je najsilnejšia žena Slovenska v kategórii žien do 21 rokov s hmotnosťou do 70 kíl. Podľa jej slov však trofeje nezískala len vďaka sile, hoci má obvod bicepsu 39 centimetrov :)

 

 

Na NOCI BOJOV 7 si zmeria sily s najsilnejšou ženou Poľska Marlenou Wawrzyniak. niekoľkonásobnou majsterkou sveta a Európy a dokonca víťazkou svetového pohára. V roku 2008 si vydobyla titul „Najsilnejšia Poľka na pravú ruku“, v roku 2009 tento titul obhájila a zapísala sa do knihy Poľských rekordov a osobností. Patrí k prvej poľskej armwrestlerke, ktorá deväť rokov po sebe obhájila titul Najsilnejšej Poľky na ľavú a pravú ruku!

 

Hexagon sa tak na okamih zmení na bojisko, kde sa za jedným stolom stretnú najsilnejšie ženské ruky Slovenska a Poľska! O tom, že armwrestling nie je iba mužská záležitosť sa môžete presvedčiť na vlastné oči 18. marca v ružomberskej Koniarni!

 

Komentáre