Tomáš Cigánik: Všetko robiť na 100 percent a nikdy sa nevzdať

Tomáš Cigánik: Všetko robiť na 100 percent a nikdy sa nevzdať

Tomáš Cigánik trénuje za Gladiators Team Partizánske a čoskoro ho čaká zápas o titulový opasok s Michalom Kirschom (LCC Trenčín) v kategórií do 75kg. Spolu sa už v hexagone niekoľkokrát stretli, zápas na NOCI BOJOV 8 bude však ten najdôležitejší. 19 ročný zápasník venuje všetok svoj čas športu a v živote sa riadi mottom: Všetko robiť na 100% a nikdy sa nevzdať".

Na poslednom kole ligy, si sa nepríjemne zranil. Ako si na tom teraz zdravotne?

Áno, zranil som sa ale už som zdravý a pripravený bojovať.

 

Tvojím súperom na finále KSL do 75kg je Michal Kirsch. Ako vnímaš svojho súpera?

Svojho súpera vnímam ako všetkých iných súperov ale s tým rozdielom, že sme mali spolu už 3 zápasy a v poslednom som ho porazil tak viem, že ho porazím aj teraz. Samozrejme, že ho nepodceňujem viem o jeho kvalitách, ale aj slabinách a verím, že spravíme dobrý zápas.

 

Ako prebieha tvoja príprava na KSL? 

Moja príprava prebieha ako vždy tvrdo a poctivo, pripravujem sa komplexne čiže trénujem všetko čo MMA zápasník potrebuje.

Kto je tvojou najväčšou oporou? 

Mojou najväčou oporou je samozrejme rodina, potom tréneri a proste všetci čo ma podporujú.

Si rozhodnutý získať opasok?

​Ešte som nemyslel ani myslieť nebudem nad tým, že by som ho nezískal. Trénujem tak tvrdo ako sa len dá a to je moja cesta k titulu.

Kto ťa podporí v hľadisku?

Podporiť ma príde samozrejme tréner , chlapci a dievčatá z gymu a s rodinou sa ešte dohadujem či pôjdu ale verím že áno.

Galéria

Komentáre